Hakkımızda

30 yıldır dünyayı geziyoruz,ilham verici,ilgi çekici,bilgilendirici seyahat içeriği sağlayan bir hizmet sunuyoruz.

BİZ KİMİZ

The Tourism Authority of Thailand (TAT) Türkçe adıyla, Tayland Turizm Otoritesi. 18 Mart 1960 tarihinde Tayland turizminin tanıtımı için özel olarak kurulmuştur.

Bizler, Taylandı tanıtmak, siz değerli seyahat severlere, Tayland hakkında bilgi vermek için çalışan Tayland Krallığının Türkiye'deki tanıtım ofisiyiz.

Tayland hakkında ihtiyacınız olacak her türlü bilgiyi bizden alabilirsiniz

1960 dan

Tayland dünyanın en popüler turistik yerlerinden biri olarak kabul edilmesine rağmen, muhtemelen bu harika ülkeyi ziyaret etmeden önce bilmeniz gereken ilginç gerçekler var.

Amacımız

Bu özel yeri her yıl ziyaret eden 27 milyondan fazla ziyaretçi var. Amacımız sizlere, bu ülkenin tarihi yerlerini kültürünü, insanlarını, monarşiyi ve bu şaşırtıcı ülkede bulunan tüm güzellikler hakkında bilgileri size ulaştırmak.

ÖDÜLLERLE BİZ

Taylandın tanıtımında yapılan çalışmalar ve alınan ödülleri bu sayfadan görebilirsiniz. www.tourismawards.tourismthailand.org/index.php/en .

HİZMETLERİMİZ

Tayland Şehir Rehberi

Tayland gezi rehberi, Tayland hakkında bilgiler, ne zaman gidilir, gezilecek ve görülecek yerleri, tayland vizesi ve nasıl gidilir hakkında bilgiler.

Spor

Tayland'da ortaya çıkan ve özgün adı Muay Thai olan dövüş sporu. Tayland Boksu da denir.

Tayland Plajlar

Tayland Adaları ve Plajları'nda tatil nasıl planlanır, hangi adalara ve hangi plajlaragidilir, adadan adaya ulaşım nasıl yapılır.

Tayland

Uzak Doğu'nun tüm parlak renklerini kendine özgü armonisiyle yansıtan Tayland, sakin ve huzurlu ortamı ve sıcakkanlı insanlarıyla sizi bekliyor.

Yat Gezileri

Lüks yatlarla Pattaya, Koh Chang Koh Samui adalarında geziler yapabilirsiniz.

Havaalanları

Tayland da bulunan havaalanaları. Suvarnabhumi Uluslararası Havaalanı ve Phuket Uluslararası Havalimanı

Pasaport ve Vize

Tayland, diplomatik, resmi ve hususi pasaport hamilerine 90 gün, umuma mahsus pasaporthamilerine ise 30 güne kadar vize muafiyeti tanımaktadır.

Seyahatinizi Planlarken

Seyahatinizi planlarken http://www.tourismthailand.org/Events-and-Festivals/Search bu linkten tüm festivallerimizi görebilirsiniz.

GÜLERYÜZLÜ İNSANLARIN ÜLKESİ

Tayland, Güneydogu Asya'nin en istikrarli ve en cok turist ceken ülkelerinden biri.

İLKEMİZ

Tayland'ın turistik bölgeleri hakkında bilgi ve veri tedarik etmekte, hem Taylandlı hem de uluslararası turistleri Tayland ve çevresinde seyahat etmeye teşvik etmek.